עו"ד אורן קובי

אודות עו"ד אורן קובי

עו"ד אורן קובי

עו"ד אורן קובי

משרד עו"ד אורן קובי

משרד עו"ד אורן קובי הוא אחד המובילים והבולטים בארץ בתחום המיסים, הן בפלילי והן באזרחי, ובתחומים עסקיים כמו מיזוגים והבראת חברות.

במשרד פועל צוות משפטי הכולל עורכי דין ורואי חשבון, בהם יוצאי רשות המיסים ממס ערך מוסף, מכס, מס הכנסה ומס שבח.

המשרד נחשב למשרד בוטיק בזכות מתן מענה יצירתי ומקורי, וכן בזכות קשריו האישיים והישירים עם רשות המיסים. הניסיון שנצבר בטיפול במאות תיקים מורכבים מהווה חלק אינטגרלי מפעילות המשרד.

המשרד פועל בשקיפות מלאה לטובת הלקוח, מתוך תפיסה שהלקוח הוא במרכז ויש לשמר את האינטרסים שלו. כל זאת נעשה עם אסטרטגיה ברורה המתיישבת עם הוראות החוק.

למשרד ניסיון מוכח במציאת פתרונות יצירתיים לשאלות מורכבות, אשר זכו לאישור רשויות המס ובתי המשפט. למשרד שורה ארוכה של החלטות תקדימיות והצלחות מרשימות.

במסגרת שיתופי פעולה עם משרדים מובילים ברחבי העולם, המשרד מעניק שירותים משפטיים, עסקיים ובנקאיים ללקוחות המעוניינים לפעול מחוץ לגבולות ישראל, במטרה ליצור סביבת נוחות והצלחה ללקוחות.

צוות המשרד מעניק חוות דעת משפטיות, חשבונאיות ומיסויות ליחידים ולחברות, הן במישור הבינלאומי והן בתוך ישראל, כל זאת כדי לסייע בהגשמת מטרות הלקוח.

עו"ד אורן קובי

עו"ד אורן קובי הוא בעל תואר ראשון במשפטים עם ניסיון של 20 שנים בתחום המיסים בישראל, ניהל מאות תיקים בהצלחה מול רשויות המס השונות, כולל מס הכנסה, מס ערך מוסף, מכס, מס שבח והלבנת הון. עו"ד אורן קובי נחשב לאחד הבולטים בתחום המיסים בישראל, ומוכר בזכות יצירתיות, מקוריות, קפדנות ואמינות יוצאת דופן.

שירותי נוטריון

המשרד מתמחה במתן שירותי נוטריון הכוללים תרגומים נוטריוניים, ייפויי כוח, אימות חתימה, אישור הסכם ממון, אימות צוואות ואפוסטיל.

צוות המשרד

צוות המשרד כולל אנשי מקצוע ותיקים ומיומנים, המעניקים שירותים ברמה גבוהה תוך דגש על מצוינות ואיכות השירות ללקוחות.

דילוג לתוכן